Mini Lotto szansą na wygraną.

Mini Lotto – opis gry.

Mini Lotto, wcześniej znany również jako Express Lotek to gra liczbowa, której organizatorem jest Totalizator Sportowy. Polega ona na wytypowaniu 5 z 49 liczb, można je wytypować osobiście lub zdać się na metodę “chybił trafił”.
Jeden los to koszt 1,50 zł, a główna wygrana to nawet 400 000 zł. W grze tej nie występuje kumulacja, oznacza to, że jeśli nie zostanie trafiona żadna “piątka”, to wtedy wyższa jest kwota na wypłatę “czwórek” i “trójek”.

Jak grać?

Żeby zagrać w Mini Lotto można to zrobić w punkcie LOTTO, na stronie internetowej lub chociażby poprzez aplikację mobilną. Liczby na kuponie można postawić samodzielnie lub zdać się na szczęście, grać w ten sposób można zarówno w zakładzie, jak również online.
Grając w zakładzie można również poprosić sprzedawcę o Super Szansę i zwiększyć tym samym szansę na wygraną. Można również zagrać w wielu losowaniach – ich liczba może wynosić nawet 10.

Jeśli gracz zdecyduje się na stawianie zakładów online, wówczas można dodatkowo wybrać opcję subskrypcji, wtedy kupon będzie brał udział w losowaniach tak długo, aż gracz zdecyduje inaczej.

Stawiając kupon w tradycyjnej wersji należy uważać, aby go nie zagubić lub nie zniszczyć, bowiem w przypadku ewentualnej wygranej okazanie go jest jedynym sposobem wypłaty wygranych pieniędzy. Grając online lub stawiając kupon w aplikacji nie należy się martwić, ponieważ tam nic nie zginie – tutaj dowodem udziału jest bowiem zapis elektronicznej transakcji w systemie sprzedaży przypisanej do konta gracza.

Sprawdzenie wyników.

Stało się. Kupon lub kupony postawione, na jedno lub więcej losowań, z Super Szansą lub bez niej, obstawione tak, jak było zaplanowane przez gracza. Pozostaje więc już potem tylko sprawdzić wyniki Mini Lotto. Można to zrobić zawsze w punktach sprzedaży, zadzwonić na infolinię, sprawdzić na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

Jeśli się nie udało i tym razem szczęście nie dopisało, to zawsze można spróbować po raz kolejny – ale o tym zawsze każdy decyduje indywidualnie.

 

Dodaj komentarz